TVP.INFO
Июль
2018

Новости за 02.07.2018

3:2 dla Belgii. Japonia jedzie do domu mimo że prowadziła dwiema bramkami [WIDEO]

TVP.INFO

Belgia jako kolejna drużyna zapewniła sobie występ w ćwierćfinale mistrzostw świata w Rosji. „Czerwone diabły" pokonały Japonię 3:2 po dramatycznej końcówce. Mimo przewagi w wysokości dwóch bramek Japończycy nie potrafili dowieźć zwycięstwa do końca. Gole dla azjatów zdobyli Genki Haraguchi w 48 oraz Takashi Inui w 52 minucie. Belgowie odpowiedzieli w 69 minucie golem Jan Vertonghena a następnie trafieniami Marouane Fellainiego w 74 minucie oraz Nacera Chadliego w doliczonym czasie gry.

Meksyk płacze po przegranej na MŚ [WIDEO]

TVP.INFO

Brazylia pokonała Meksyk 2:0. Kibice z Ameryki środkowej są zdruzgotani. Strefa kibica w Mexico City zalał się łzami wraz z ostatnim gwizdkiem sędziego. Głosom zawodu i płaczom nie było końca.

Pieski pomogą Anglikom przeżyć mecz z Kolumbią. [WIDEO]

TVP.INFO

Jutro w 1/8 mistrzostw świata Anglia zagra z Kolumbią. Na wyspach nadzieje związane z sukcesem reprezentacji są ogromne. Wielu kibiców ten mecz doprowadzi do podwyższonego ciśnienia. Z tego powodu przed rozpoczęciem, w przerwie oraz po końcowym gwizdku kibice będą mogli rozluźnić się oglądając mecz piłki nożnej w wykonaniu słodkich szczeniaczków.