Sport.fr (Football)

La finale de la Ligue des champions féminine sera 100% française avec le PSG opposé à l'OL !

«Сатурн» обыграл «Металлург»

ФК «Сатурн» (Раменское)

В матче 20-го тура ФОНБЕТ - Первенства ПФЛ (группа «Центр») «Сатурн» на выезде обыграл «Металлург» со счётом 2:1.

SESTŘIHY: Barcelona, Real i Atlético vyhráli, Katalánci nadále vedou

iSport.cz

SOUHRN | Ani jeden z gigantů tentokrát neztratil. Fotbalisté Barcelony, Realu Madrid i Atlética si v 35. kole španělské ligy připsali výhru a pořadí v čele La Ligy se tak nemění. O výhře "Katalácnů" 3:0 v barcelonském derby s Espanyolem rozhodl dvěma góly Luis Suárez. Atlético si smlslo na Las Palmas, když na jeho půdě vyhrálo vysoko 5:0. To na Santiago Bernabéu se střelecké hody nekonaly, Real rozhodl o výhře nad Valencií 2:1 až v 86. minutě gólem Marcela. Cristiano Ronaldo v zápase neproměnil penaltu.

SESTŘIHY: Barcelona, Real i Atlético vyhráli, Katalánci tak nadále vedou La Ligu