Июнь
2017

Новости за 19.06.2017

Mistrzostwa jeszcze się nie skończyły! Świetna końcówka meczu ze Szwecją - Przegląd Sportowy

Sport – Google News (pl)

Przegląd Sportowy

Mistrzostwa jeszcze się nie skończyły! Świetna końcówka meczu ze Szwecją
POLSKA – SZWECJA 2:2. Biało-czerwoni znów szybko objęli prowadzenie, ale remis uratowali w ostatniej chwili. Mamy jeszcze szansę na półfinał. Mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor. Wydawało się, że ten stary dowcip o postawie polskiej ...
Polska - Szwecja: ambicja Dawida Kownackiego została nagrodzonaOnet.pl
Euro U21. Polska - Szwecja 2:2. Читать дальше...

Доун покинул «Аризону» после 21 сезона

Яндекс.Новости (Хоккей)

Нападающий "Аризоны" Шейн Доун покинет клуб. "Койоты" решили не продлевать контракт с многолетним капитаном. По словам владельца "Аризоны" Эндрю Барроуэя, пора двигаться дальше и дать дорогу молодым.

Euro U-21: Polska - Szwecja. Skrót meczu (WIDEO)

Polsatsport.pl

Drużyna Marcina Dorny wywalczyła swój pierwszy punkt na Euro U-21. W poniedziałek zremisowała ze Szwecją 2:2. Biało-Czerwoni do 90. minuty przegrywali 1:2, jednak wtedy z rzutu karnego wyrównał Dawid Kownacki. Zobaczcie skrót meczu Polska - Szwecja.

Euro U-21. Kownacki: Został ostatni mecz, gramy o awans z 1. miejsca!

Dawid Kownacki był jednym z najlepszych piłkarzy reprezentacji Polski w spotkaniu przeciwko Szwecji (2:2) podczas Euro U-21. Trafienie napastnika Lecha Poznań w 90. minucie z rzutu karnego zapewniło Biało-Czerwonym jeden punkt i ustaliło wynik spotkania.

Polsatsport.pl (Piłka nożna)

Polsatnews.pl (sport)

Дзюба: "Я вернулся"

Soccer.ru (футбол)

Нападающий "Зенита" Артем Дзюба присоединился к команде на сборе в Австрии. Форвард выложил видео в своем Instagram с тренировки "сине-бело-голубых"...

Polsko - Švédsko 2:2. Domácí vyrovnali v závěru, remíza je málo pro oba

iSport.cz

Fotbalisté Polska na domácím EURO do 21 let nevyhráli ani na druhý pokus. Po prohře se Slováky tentokrát zachránili alespoň bod proti Švédsku za remízu 2:2. Poláci vyrovnali z penalty v nastavení. Na postup jim to ale s nějvětší pravděpodobností stačit nebude, naopak Švédové mají stále naději na první místo.