2017

Новости за 10.09.2017

Сидельников: «Ярославич» вопреки прогнозам постарается попасть в восьмёрку

«Чемпионат.com»

Главный тренер «Ярославича» Виктор Сидельников прокомментировал выездное поражение от казанского «Зенита» (0:3) в стартовом матче чемпионата России по волейболу среди мужских команд Суперлиги сезона-2...

Branku jsem posunout nechtěl, hájil se Bartošák po kontroverzním zákroku

iSport.cz

Byl jedním z hlavních strůjců vítkovického vítězství 4:2 na ledě Olomouce. V první třetině odolal všem dvanácti olomouckým střelám a dal svým spoluhráčům klid. Ve třetí třetině vítkovický brankář Patrik Bartošák rozběsnil celý olomoucký zimák. Pravou nohou posunul svou branku ve chvíli, kdy proti němu najížděl olomoucký útočník Roman Vlach. A kdy se pouštěl do manévru, který zvládl a zakončil střelou do branky, v té chvíli již posunuté. Hanáci byli zlostí bez sebe. Bartošák, jenž za zdržování hry vyfasoval dvě minuty... Читать дальше...

Смолов отреагировал на критику болельщика в твиттере

Яндекс.Новости (Футбол)

Нападающий футбольного клуба "Краснодар" Федор Смолов ответил на недовольство болельщика в своем твиттере, который раскритиковал игрока в матче девятого тура чемпионата РФПЛ с "Уфой".

Drsné vysvědčení pro Hradec. Pošetřili jsme síly, těšilo Svobodu z Komety

iSport.cz

Přijít doma o všechny body, navíc v premiéře před natěšenými fanoušky, to je sama o sobě nepěkná lapálie. Navíc po práci, která neměla nárok ani se přiblížit nějakému zisku. Ještě milosrdné porážce Hradce Králové 2:4 s Kometou dal trumf útočník vítězů Tomáš Svoboda. „Těší mě, jak jsme zápas zvládli a navíc jsme dokázali celkem pošetřit síly,“ povídal u kabiny autor druhého brněnského gólu.