2021

Новости за 11.06.2021

Sledujte ŽIVĚ studio EURO: Výhru Italů hodnotil Martin Hašek

iSport.cz

Velký fotbalový svátek je tu! Fanoušci se chystají na EURO i s účastí českého týmu po ročním odkladu. iSport.cz pro vás chystá obsáhlý zpravodajský servis včetně studií k vybraným zápasům. Úvodní výhru Italů nad Tureckem komentuje trenér Martin Hašek a redaktor deníku Sport Jakub Konečný, moderuje Martin Vait. Sledujte ŽIVĚ 25 minut před zápasem, o přestávce a po konci utkání.

Чемпионат Европы 2020. Турция - Италия - 0:3.

Футбол на Куличках (football.kulichki.net)

Чемпионат Европы 2020. Группа "A", 1-й тур. 11 июня. Рим. Стадион "Олимпико". Судья - Данни Маккели (Нидерланды). ТУРЦИЯ - ИТАЛИЯ - 0:3 (0:0). Голы: Демирал, 53 - в свои ворота (0:1). Иммобиле, 66 (0:2). Инсинье, 79 (0:3). Он-лайн трансляция. Статистика матча.

Италия разгромила Турцию в матче-открытии Евро-2020

Чемпионат.com (футбол)

В матче 1-го тура группового этапа чемпионата Европы – 2020 сборная Турции встретилась с национальной командой Италии. Матч-открытие Евро состоялся на стадионе «Олимпико» в Риме и завершился со счётом...

Türkei gegen Italien: 0:3, EM-Vorrunde, Gruppe A, 1. Spieltag

Sportschau.de

Das Eröffnungsspiel der UEFA EURO 2020 in Rom zwischen den stark eingeschätzten Teams aus Italien und der Türkei hat viel versprochen und einiges gehalten. Nach den 90 Minuten ist aber auch klar: Nur Italien wurde dem Nimbus "Geheimfavorit" wirklich gerecht.

Turecko - Itálie 0:3. Favorit zvládl vstup do EURO, rozhodl ve druhé půli

iSport.cz

EURO 2020 bylo s ročním zpožděním zahájeno! Itálie v úvodním zápase skupiny A porazila v Římě Turecko 3:0. Favorit se v první půli nemohl prosadit, nakonec ale dokráčel k jasné výhře. Vše v 53. minutě nastartoval vlastní gól tureckého stopera Demirala, pak se ještě trefili Ciro Immobile a Lorenzo Insigne.

Зрителям на полуфинале РГ Надаль – Джокович разрешили остаться, несмотря на комендантский час