2021

Новости за 27.08.2021

Haaland rozhodl pro Dortmund poločasovou gólovou přestřelku s Hoffenheiem

Sport.cz

Fotbalisté Dortmundu vyhráli díky norskému kanonýrovi Erlingu Haalandovi bundesligovou předehrávku 3. kola proti Hoffenheimu 3:2. Všechny góly padly ve druhém poločase, domácí Borussia dvakrát ztratila jednobrankový náskok, ale soupeři ani vyrovnání v poslední minutě utkání k bodovému zisku nestačilo. Haaland se hned na začátku nastavení zorientoval při závaru ve vápně a třetím gólem v sezoně rozhodl.

Česká bikerská show v Itálii. Slavík a Hájková jsou mistry světa ve fourcrossu - iDNES.cz

Sport – Zprávy Google

1. Česká bikerská show v Itálii. Slavík a Hájková jsou mistry světa ve fourcrossu  iDNES.cz
  2. Hrdinou MS ebiků je bronzový Blevins, ve Val di Sole má už třetí medaili  MTBS.cz