Долгожданный триумф "Лейпцига" и предсказуемая "Бавария". Обзор 6-го тура чемпионата Германии.

Футбол на Куличках (football.kulichki.net)

Еще один неординарный тур в немецкой Бундеслиге. Минимальные победы, скучные матчи, разгромы, серии некоторые прервались. Кто-то себя достойно ...

Kuchta litoval dalších šancí, ale chybu potrestal: Takové góly asi přitahuju

iSport.cz

Nejprve pohotově zareagoval, když brankáři Vilému Fendrichovi vypadl míč z rukou, ve druhé půli zakončil pěknou akci domácích. Slávistický útočník Jan Kuchta cílil proti Hradci Králové na hattrick, šance na něj měl, ale neradoval se z něj. „Jsem rád, že jsem mužstvu pomohl,“ prohodil Kuchta po výhře 4:1 nad nováčkem.

Spletli jsme si závěr s exhibicí. Nepodařenou, láteřil po výhře nad nováčkem trenér Slavie Trpišovský

Sport.cz

Docela pikantní dohra. Slavia smetla v epilogu 9. kola nejvyšší domácí soutěže hradeckého nováčka 4:1 a natáhla tak sérii ligových zápasů bez prohry na 54 utkání, přesto víc láteřil a nespokojenost dával najevo kouč sešívaných Jindřich Trpišovský než jeho hradecký kolega Miroslav Koubek.„Spletli jsme si konec zápasu s exhibicí, která nám vůbec nešla. Posledních dvacet minut jsme jen dohrávali, ani střídající hráči nepřinesli na hřiště, co měli. Vůbec se mi to nelíbilo a skvělá návštěva, která na zápas přišla... Читать дальше...