Новости за 18.12.2021

Demolka! Marek Papszun wstrząsnął Rakowem w szatni - Sportowefakty

Sport – Google News (pl)

1. Demolka! Marek Papszun wstrząsnął Rakowem w szatni  Sportowefakty
  2. Wspaniała druga połowa Rakowa! Jagiellonia na kolanach. PKO Ekstraklasa  Onet Sport
  3. Raków Częstochowa rozbił Jagiellonię Białystok! Świetna druga połowa  Interia
  4. 5:0 z Jagiellonią Białystok. Raków Częstochowa przed przerwą zimową wskakuje na podium ekstraklasy  Wyborcza - Częstochowa
  5. Ekstraklasa: Raków 5:0 Jagiellonia. Relacja pomeczowa  weszlo.com
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji... Читать дальше...

Demolka. Festiwal goli Rakowa!

SportoweFakty.wp.pl

Pierwsza połowa nie wyszła Rakowowi Częstochowa, a Jagiellonia Białystok radziła sobie z jego atakami. Zupełnie inaczej wyglądała sytuacja po przerwie, kiedy to wicemistrz Polski zapewnił sobie zwycięstwo 5:0.

Коке вышел на 2-е место в истории «Атлетико» по числу игр в испанской лиге

Soccer.ru (футбол)

Полузащитник «Атлетико» Коке вышел в стартовом составе команды на матч с «Севильей» в 18-м туре Примеры (1:1. перерыв). Этот матч стал для испанского хавбека 368-м в рамках чемпионата Испании...

PL: Czarni bez szans w starciu z mistrzem Polski

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

Jastrzębski Węgiel pewnie pokonał Czarnych Radom we własnej hali. W drugim secie mistrzowie Polski rozbili wręcz rywali wygrywając 25:19. W trzeciej partii Czarni byli nawet w końcówce na prowadzeniu, jednak jastrzębianie w ostatnich piłkach nie dali im szans o pewnie zgarnęli trzy punkty, umacniając się tym samym na drugim miejscu w tabeli PlusLigi. Radomianie są […]

PlusLiga: 25:9! Jastrzębski Węgiel rozgromił Cerrad Enea Czarnych

Polsatnews.pl (sport)

Jastrzębski Węgiel pokonał Cerrad Enea Czarnych Radom 3:0 (25:18, 25:9, 25:22) w meczu 12. kolejki PlusLigi. Szczególnie druga partia mogła zrobić na kibicach gospodarzy wrażenie. Statuetka MVP spotkania trafiła w ręce Tomasza Fornala.