2022

Новости за 20.02.2022

Mistr v problémech. Třinec doma podlehl Liberci

Sport.cz

Hokejisté Liberce zvítězili v dohrávce 39. kola na ledě mistrovského Třince 4:2 a až na čtvrtý pokus v sezoně s Oceláři v repríze posledního finále bodovali. Hosté vedli po trefách Jana Ordoše a Jakuba Rychlovského už v deváté minutě 2:0 a ještě jim rozhodčí neuznali třetí gól kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti. Domácí jen dotahovali, kontaktní branky dávali Ondřej Kovařčík a v poslední minutě jeho bratr Michal.

«Зенит» хочет купить у «Химок» вратаря Илью Лантратова

Yandex.ru (новости спорта)

Нынешний контракт Лантратова с «Химками» действует до 2025 года. Стоимость вратаря оценивается аналитическим порталом Transfermarkt в 2 миллиона евро. Напомним, сегодня стало известно, что 18-летний полузащитник «Зенита» Даниил Кузнецов переходит в казанский «Рубин».

Kämna po dlouhé závodní pauze ovládl poslední etapu Kolem Andalusie

Sport.cz

Závěrečnou pátou etapu závodu Kolem Andalusie vyhrál německý cyklista Lennard Kämna, který se vrátil do pelotonu po dlouhé pauze. Pětadvacetiletý jezdec loni v květnu přerušil kariéru kvůli únavě a psychickému vypětí. Celkovým vítězem závodu druhé nejvyšší kategorie ProTour se stal Nizozemec Wout Poels.