Australian Broadcasting Corporation (sport)

Gold Coast Sun Jacqui Yorston describes her ACL rehabilitation as the 'most painful thing I've ever been through'. Kate O'Halloran speaks to the experts on why AFLW players are sustaining injuries at higher rates than men.

Świetne noty Lewandowskiego

SportoweFakty.wp.pl

Bayern Monachium pokonał Union Berlin 4:0, a Robert Lewandowski strzelił dwa gole. Polski napastnik w pełni zasłużył na świetne noty, które wystawili mu niemieccy dziennikarze.

Bratři Klímové zajistili hokejistům Hradce Králové vítězný vstup do play off

Sport.cz

Hokejisté Hradce Králové vstoupili vítězně do čtvrtfinále play off extraligy, poté co doma porazili Mladou Boleslav 2:1. O vítězství nejlepšího týmu základní části soutěže rozhodl v 53. minutě Kevin Klíma, který rychle odpověděl na vyrovnávací branku Středočechů. Série hraná na čtyři výhry bude pokračovat v neděli v Hradci Králové.

Дочь Тутберидзе показала яркое фото в Лас-Вегасе (ФОТО)

Sport.ru (фигурное катание)

Российская фигуристка Диана Дэвис, выступающая в паре с Глебом Смолкиным, опубликовала новую запись в своём Instagram. Спортсменка, являющаяся дочерью заслуженного тренера России Этери Тутберидзе, показала фото, сделанное в Лас-Вегасе (США).

SESTŘIHY: Hradec začal s Boleslaví výhrou, pálili Klímové. Uspěl i Třinec

iSport.cz

Domácí favorité zahájili lépe čtvrtfinálové série extraligového play off. Mountfield HK ve velké bitvě zdolal Mladou Boleslav 2:1 díky brankám bratří Klímových. O vedení v sérii 1:0 na zápasy rozhodl ve třetí třetině Kevin Klíma. Na úvod uspěli i třinečtí Oceláři, kteří v sérii s Vítkovicemi rovněž vedou 1:0 po domácím triumfu 3:0.

"Хотел бы, чтобы судье Иванову сломали ноги". Ловчев об эпизоде с Айртоном

Soccer.ru (футбол)

Бывший футболист «Спартака» и сборной СССР Евгений Ловчев резко прокомментировал эпизод в матче между красно-белыми и «Нижним Новгородом» (1:1). В концовке первого тайма защитник нижегородцев Кирилл Гоцук сфолил на защитнике «Спартака» Айртоне...