Славиша Йоканович: "Сегодня был один из лучших наших матчей, но мы способны на большее".

Футбол на Куличках (football.kulichki.net)

— Сегодня я доволен как результатом, так и игрой команды. Большую часть матча мы отлично смотрелись, играли комбинационно, находили свободные зоны в ...

PP: teatr jednego aktora w hicie Wisła - Legia

SportoweFakty.wp.pl

W meczu 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski 2022/2023 Legia Warszawa pewnie ograła na wyjeździe Wisłę Płock 3:0 i uzyskała przepustkę do następnego etapu tych rozgrywek.

Forest-poeng mot ineffektive Brighton – bort fra bunnen

NRK.no (sport)

Brighton dominerte stort hjemme mot Nottingham Forest, som forsvarte seg med nebb og klør og fikk 0-0-resultatet som løftet laget fra jumboplassen. Leicester falt ned til sisteplass i Premier League da «skogvokterne» fikk med seg poeng fra sin tur til sørkysten. Brighton hadde 68 prosent ballbesittelse og 12-0 i avslutninger i første omgang, men fikk ikke ballen i mål. Dean Henderson i Forest-målet sto for flere gode redninger, men gjestene hadde også marginene på sin side ved flere anledninger,... Читать дальше...

Bokser.org (Boxing in Poland)

Tyson Fury już dwukrotnie pobił Derecka Chisorę. Ostatnio tak mocno, że na minutę przed końcem 10. rundy sam prosił sędziego, by ten przerwał walkę. Trylogia jest na wyciągnięcie ręki, więc na rozgrzewkę przypomnijmy sobie ostatnią rundę ich rywalizacji.

Fortuna Puchar Polski: Wysoka wygrana Legii w Płocku

Polsatnews.pl (sport)

Legia Warszawa udanie zrewanżowała się Wiśle Płock za ligową porażkę w miniony weekend. Podopieczni Kosty Runjaicia wygrali na wyjeździe 3:0 i awansowali do 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. Bramki dla Legii zdobyli Ernest Muci, Josue i Blaz Kramer.