Sport 24/7
Январь
2023

Новости за 27.01.2023

Domácí kouzlo vyprchalo? Nesmíme hrát jako mistři světa, upozornil vítkovický Kalus

Sport.cz

V šestadvacáté minutě souboje Vítkovic proti Hradci Králové zvýšil domácí Roberts Bukarts na 2:0 a ochozy se těšily na další domácí výhru druhého týmu extraligové tabulky. Nedočkaly se. Hosté z východních Čech ještě ve druhé třetině snížili a nezlomil je ani neuznaný gól McCormaka těsně po druhé siréně. Ve třetí části pak Královohradeckým stačilo šest posledních minut k tomu, aby vstřelili čtyři góly a odvezli si domů tři body za vítězství 5:2.

Francouz Siao Him Fa je mistrem Evropy v krasobruslení

Sport.cz

Mistrem Evropy v krasobruslení je Francouz Adam Siao Him Fa. V jednadvaceti letech získal první velkou medaili. Zvítězil díky náskoku z krátkého programu, protože nejlepší volnou jízdu večera v Espoo předvedl stříbrný Ital Matteo Rizzo. Bronz získal překvapivě Švýcar Lukas Britschgi.

Intel CEO: 'We are committed to the dividend' - Yahoo Finance

Sports - Google News (us)

1. Intel CEO: 'We are committed to the dividend'  Yahoo Finance
  2. Intel stock tumbles after brutal results  CNBC
  3. Intel's 'historic collapse' erases $8 billion from market value  Reuters
  4. Intel's inventory surplus contributed to the Q4 miss, says Stifel's Ruben Roy  CNBC Television
  5. Intel's horrible quarter revealed an inventory glut and underused factories  CNBC
  6. View Full Coverage on Google News

Snowboardistka Maděrová byla v druhém obřím slalomu v Kanadě třináctá

Sport.cz

Snowboardistka Zuzana Maděrová se v druhém paralelním obřím slalomu Světového poháru v Blue Mountain do první desítky neprobojovala. Osmá žena ze čtvrtečního závodu dnes v Kanadě vypadla v osmifinále a obsadila 13. pozici. Závod v Ontariu byl pro alpské snowboardisty generálkou na únorové mistrovství světa v Bakuriani.