Кейден Гровс (Kaden Groves) одержал победу на 4-м этапе Вуэльты Каталонии-2023. Это первая победа 24-летнего австралийского велогонщика в составе команды Alpecin-Deceuninck и десятая в карьере. Этап испанской гонки прошёл по сценарию спринтерского. Отрыв дня нейтрализовали за 4 км до финиша, команды спринтеров использовали свой шанс.

Gotennis.ru

Испанка Паула Бадоса сыграла в теннис с болбоем во время матча второго круга турнира в Майами. Это произошло в третьем сете матча, когда немка Лаура Зигемунд взяла медицинский перерыв и покинула корт. Miami Open. Паула Бадоса преодолела барьер второго круга соревнований

Bílí Tygři vybojovali přídavek, ale v něm rychle udeřil Hradec

Sport.cz

Hokejisté Hradce Králové vyhráli ve třetím čtvrtfinálovém utkání play off extraligy v Liberci 2:1 v prodloužení a ujali se v sérii vedení 2:1 na zápasy. Domácí Bílí Tygři sice na úvodní branku Radovana Pavlíka z 12. minutě odpověděli 71 sekund před koncem třetí třetiny v přesilové hře umocněné power play díky gólu kapitána Petra Jelínka, ale v čase 60:37 rozhodl Aleš Jergl. V početní výhodě potrestal faul Adama Najmana. Čtvrtý duel se hraje v pátek od 17:00 opět na severu Čech.

Bílí Tygři vybojovali přídavek, ale v něm padli

Sport.cz

Anadolu Efes, sonunu getiremedi

TrendBasket.net

Anadolu Efes, Turkish Airlines EuroLeague 30. hafta maçında ALBA Berlin ile karşı karşıya geldi. Partizan mağlubiyeti sonrasında hata toleransı kalmayan Anadolu Efes, bu akşam oynanan maçta ALBA Berlin’e konuk oldu. Temsilcimiz, 19 sayı farkla geriye düştüğü mücadelede geri gelip öne geçmeyi başarsa da maçın sonunu getiremedi ve Alman ekibine 95-93‘lük sonuçla mağlup olarak play-off yolunda […]

CR... 197! Sempre più nella storia: nuovo record in nazionale

Gazzetta.it

Video, Cristiano Ronaldo: contro il Liechtenstein diventa il giocatore più presente nelle nazionali
Nella gara di qualificazione a Euro 2024 contro il Liechtenstein, l'attaccante del Portogallo, Cristiano Ronaldo, è diventato il giocatore più presente di sempre nelle partite delle nazionali. CR7 ha raggiunto quota 197 gare, una in più del kuwaitiano Bader Al-Mutawa. Guarda il video

Další děravý led. V Třinci se čekalo třičtvrtě hodiny

Sport.cz

Nejméně stejně často jako krásné góly nebo skvělé zákroky gólmanů se v aktuálním extraligovém play off řeší stále se opakující věc – díry v ledu. Před dvěma týdny se kvůli nezpůsobilé hrací ploše nedohrál duel předkola v Olomouci, naposledy se v úterý o hodinu prodloužilo utkání mezi Kometou a Vítkovicemi. A stejný problém narušil i třetí zápas čtvrtfinále mezi Třincem a Spartou.

Satoranský při výhře v Aténách nasbíral osm bodů, devět doskoků i asistencí

Sport.cz

Český basketbalista Tomáš Satoranský měl velký podíl na vítězství Barcelony v Evropské lize na hřišti Panathinaikosu Atény 88:74. Během 25 odehraných minut nasbíral osm bodů, devět doskoků i asistencí a byl nejužitečnějším hráčem hostů spolu s Nikolou Mirotičem, který byl s 26 body nejlepším střelcem zápasu. Jan Veselý přispěl k výhře sedmi body a čtyřmi doskoky.