2023

Новости за 20.08.2023

Barcelona zadebiutowała na nowym stadionie. Zespół Lewandowskiego długo się męczył

Sport w INTERIA.PL

FC Barcelona w drugiej kolejce hiszpańskiej La Liga gościła na swoim tymczasowym stadionie zawsze nieprzyjemny dla rywali Cadiz. Zespół z Robertem Lewandowskim w składzie chciał zmazać plamę, jaką pozostawił po sobie w meczu inaugurującym sezon przeciwko Getafe (remis 0:0). Xavi nieco zmienił skład i ustawienie drużyny, co ostatecznie przyniosło efekt. Blaugrana wygrała 2:0, po golach w ostatnich minutach.

Falstart! Rywal odjeżdża "Lewemu"

SportoweFakty.wp.pl

Robert Lewandowski broni tytułu króla strzelców La Ligi, ale na starcie nowego sezonu został w blokach. W dwóch pierwszych meczach nie zdobył ani jednej bramki, tymczasem lider wyścig po Trofeo Pichichi ma na koncie już trzy trafienia.

Ogromne męczarnie FC Barcelony!

Kolejny mecz i kolejne problemy FC Barcelony. Mistrzowie Hiszpanii potrzebowali aż 82 minut, aby zdobyć gola w potyczce z Cadizem. Drużyna Xaviego ostatecznie wygrała 2:0. Wciąż przeciętną formę prezentuje Robert Lewandowski.

Умяров: хочется сказать, что итог матча с «Зенитом» несправедлив, но 1:3 — это неприятно

Чемпионат.com (футбол)

Полузащитник московского «Спартака» Наиль Умяров прокомментировал поражение красно-белых в матче 5-го тура Российской Премьер-Лиги с санкт-петербургским «Зенитом» (1:3).

FC Nantes : Aristouy n’en peut plus…

Sport.fr

Alors que sa place a été remise en jeu avant le début de saison, Pierre Aristouy, coach du FC Nantes, sait pertinemment qu’une nouvelle défaite pourrait avoir raison de son poste au FC Nantes. Ce qui a le don de l’agacer. « Un contexte un peu instable s’est instauré. Forcément, ça me travaille, mais ça ne […]