2023

Новости за 29.10.2023

Ивич: «Краснодар» находится на первом месте, а другие пытаются найти у нас проблему

Чемпионат.com (футбол)

Главный тренер «Краснодара» Владимир Ивич после матча 13-го тура МИР РПЛ с ЦСКА (0:1) заявил, что «быки» находятся на первой позиции, а другие люди пытаются найти у них проблему.

SESTŘIH: Bohemians - Slavia 0:2. Rána Tomiče poslala sešívané do čela ligy

iSport.cz

Slavia ve 13. kole FORTUNA:LIGY porazila Bohemians v Ďolíčku 2:0 a posunula se před Spartu do čela ligové tabulky. K vítězství ji nasměrovala přízemní projektil z kopačky Michala Tomiče, který z poměrně velké vzdálenosti trefil po dvaceti minutách vedení. To zvýšil ve druhé půli Mojmír Chytil. Přečíslení dva na jednoho vyřešil přesnou střelou na zadní tyč. O chvíli později začal své minuty v sešívaném dresu počítat Sheriff Sinyan, jenž si odbyl ligový debut.

iSport.cz

SESTŘIH: Boleslav - Sparta 3:1. Prohra a pád za rivala, zářili Kušej a Trmal

iSport.cz

Už nejsou neporažení ani první. Sparta ve 13. kole FORTUNA:LIGY poprvé padla, prohrála v Mladé Boleslavi 1:3. Zaslouženě. Vedle jejího zabržděného projevu na to měl vliv báječný výkon domácích, v jejichž dresu zazářila dvojka Matouš Trmal, Vasil Kušej. Pražané tak přepouští místo na čele tabulky Slavii, která zvládla veření zápas s Bohemians (2:0). Středočeši se zase díky šokující prohře Plzně s Karvinou (0:1) posouvají na třetí místo.

Невилл: "Я бы удалил Антони"

FAPL.ru

Эксперт Sky Sports Гари Невилл считает, что вингер "Манчестер Юнайтед" Антони заслуживал удаления в концовке проигранного дерби против "Манчестер Сити" (0:3).

Атлетико М - Алавес 29 Октября прямая трансляция

Gooool.org

Стадион: Цивитас Метрополитано (Мадрид, Испания), вместимость: 68000 {changeUTC date="2023-10-29 23:00:00" defaultUTC="+3" print="d F Y года в H:i"} ({user-UTC}). Испания - Примера, 11-й тур Главный судья: Алехандро Муньис Руис (Испания);

Guerra in Medio Oriente, assalto alle scorte di cibo a Gaza, scontri Israele-Hamas - Agenzia ANSA

Sport - Google News (it)

1. Guerra in Medio Oriente, assalto alle scorte di cibo a Gaza, scontri Israele-Hamas  Agenzia ANSA
  2. Gaza, scontri nel Nord. Assalto al cibo, forni ‘blindati’. Wsj: “Imposto dagli Stati Uniti il ripristino della Rete”  Il Fatto Quotidiano
  3. Guerra Israele Hamas, le ultime news di oggi 29 ottobre  Adnkronos
  4. Unrwa: "Paura, frustrazione e disperazione, l'ordine sociale vacilla"  Euronews Italiano
  5. Visualizza la copertura completa su Google News

Bayer dál první, Češi naskočili v závěru. Dortmund remizoval

iSport.cz

Fotbalisté Leverkusenu i s navrátilcem Patrikem Schickem porazili Freiburg 2:1 a vedou bundesligu i po 9. kole. Reprezentační útočník po vleklém zranění třísla po čtvrtečním debutu v Evropské lize nastoupil poprvé i v ligové soutěži, hrál posledních šest minut. Do bundesligy se Schick zapojil poprvé od 5. března. V 90. minutě s ním naskočil i Adam Hložek. Frankfurt remizoval v domácím prostředí s Dortmundem 3:3.