2023

Новости за 28.11.2023

LM K: Miłe złego początki Budowlanych Łódź

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

Siatkarki Grot Budowlanych Łódź świetnie rozpoczęły mecz z Fenerbahce Opet Stambuł. W pierwszym secie łodzianki prowadziły kilkoma punktami, jednak w miarę upływu czasu turecki zespół odrobił straty, a finalnie wygrał na przewagi. W kolejnych setach ekipa ze Stambułu kontrolowała przebieg gry i wygrała całe spotkanie 3:0. W początkowych fragmentach spotkania trwała wyrównana walka po obu […]

Liderka reprezentacji Polski świetnie przyjęta w Łodzi. A ta była bezlitosna

Sport w INTERIA.PL

Magdalena Stysiak i jej koleżanki z Fenerbahce Stambuł były bezlitosne w trzecim meczu grupowym Ligi Mistrzyń z Grot Budowlanymi Łódź. Choć gospodynie napędziły im strachu w pierwszym secie, to w kolejnych dwóch partiach turecki zespół pewnie wygrał. Polka została wybrana najlepszą zawodniczką spotkania.

Porażka Grot Budowlanych z tureckim gigantem! Pewna wygrana drużyny Stysiak i Lavariniego

Polsatnews.pl (sport)

Siatkarki Grot Budowlanych Łódź przegrały z Fenerbahce Opet Stambuł 0:3 w meczu 3. kolejki Ligi Mistrzyń. Łódzka drużyna próbowała nawiązać walkę z tureckim gigantem, poniosła jednak drugą porażkę w grupie C. Ekipę ze Stambułu prowadzi selekcjoner reprezentacji Polski Stefano Lavarini, a jedną z gwiazd jest Magdalena Stysiak.

Basket. Élite : Le Mans tombe avec les honneurs contre Monaco et Terry Tarpey

Ouest-France.fr (sport)

Le MSB a concédé la défaite contre Monaco pour le compte de la 13e journée de championnat, ce mardi 28 novembre à Antarès (84-95). Combatifs tout au long d’une rencontre qu’ils n’ont presque jamais menée, les Sarthois s’inclinent logiquement malgré une prestation convaincante.