Стали известны первые соперники раменской команды в рамках зимних сборов. 27 января «Леон Сатурн» с «Композитом», а 4 февраля соперником чёрно-синих станет «Квант». Обе встречи пройдут на базе в Кратово.

Sporting News

4年に1度アジアの頂点を決める戦い『AFCアジアカップ』。2023年大会で18回目の開催を迎えるアジア杯は2024年1月にカタールで開催される。ここでは、歴代の優勝&準優勝国についてまとめる。

Kometa vstala z hrobu! Má hledat posilu do branky. Bek s dírou v noze

iSport.cz

Než zažijete něco podobného, počkáte si. Asi hodně dlouho. Kometa zvedla své fanoušky ze sedadel. Nejdřív si sama vykopala hrob a pak z něj vyskočila plná sil. Ve třetí třetině zvládla vyrovnat z 2:6 na 6:6, prohra v prodloužení nakonec ani moc nebolela. „Řekli jsme si: Pojďme ukázat plnému domu srdce. Kluci se semkli,“ uvedl kouč Jaroslav Modrý. Mezi střelci vynikli dva autoři hattricku, domácí bek Daniel Gazda a útočník Pardubic Lukáš Sedlák.

NHL ONLINE: Faksa hraje za Dallas. Potká se s Raškou? V akci šampioni

iSport.cz

Třemi zápasy v noci ze středy na čtvrtek pokračuje zámořská NHL. Česká stopa v nich tentokrát není výrazná. Za Dallas bojuje Radek Faksa, který by na ledě mohl potkat krajana Adama Rašku. Ten nastoupil v obou posledních zápasech Minnesoty. Philadelphii čeká souboj s Montrealem, kde působí mladý Slovák Juraj Slafkovský. Colorado na domácím ledě hostí Vegas. Všechny zápasy sledujte ONLINE na iSport.cz.

Jest medal dla Polski. Niesamowity wyścig na ME. "Zdążył! Brawo!" [WIDEO]

Sport.pl

Rafał Sarnecki, Daniel Rochna i Mateusz Rudyk zdobyli medal mistrzostw Europy w kolarstwie torowym. Nasi zawodnicy zajęli trzecie miejsce w sprincie drużynowym. To pierwszy medal dla Polski w tej imprezie. Dosłownie o włos od powtórzenia wyczynu panów były także nasze panie. Do medalu w tej samej konkurencji zabrakło im niecałe 0,5 sekundy.