24 часа

Според американски медии в момента има над 1,9 милиона поръчки за дългоочаквания електрически пикап Tesla Cybertruck. Tesla планира да произвежда максимум 375 000 от този футуристичен "камион" годишно. Така че времето за изчакване за тези, които поръчват Cybertruck сега, може да бъде до 5 години. Cybertruck се произвежда от няколко дни в завода

Третите в света загубиха от Италия и чакат за класиране на европейското

24 часа

Младежките национали на България по волейбол, които наскоро станаха трети на световното в Бахрейн, отстъпиха пред домакина Италия в третата си и последна среща от квалификационна трупа А за европейското първенство до 22 г. в Нидерландия догодина. След две чисти победи в Марсиковетере – срещу Черна гора и Люксембург

Полша спечели Лигата на нациите след 3:1 над САЩ в Гданск

24 часа

Полша спечели финала на петото издание на Лигата на нациите във волейбола, след като във финала пред собствена публика в Гданск се наложи над тима на САЩ с 3:1 (25:23, 24:26, 25:18, 25:18). Това е първа трофей от турнира за "дружина полска". В мача за третото място Япония прекърши световния шампион Италия с 3:2 (25:18, 25:23, 17:25, 17:25, 15:9)