2018

Новости за 07.01.2018

Rein Suvi: ütleks lühidalt – päev, kus mitte miski ei õnnestunud

Ohtuleht

Pühapäeva õhtul mängis Eesti meeste käsipallikoondis võõrsil viimase MM-valikmängu Šveitsiga. Winterthuris peetud kohtumise võitis kodumeeskond ülekaalukalt 39:21 (19:10) ning Eesti koondise üks võit neljast alagrupimängust edasipääsulootusi ei jäta.

Suri legendaarne astronaut John Young

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония

USA kosmoseagentuuri NASA legendaarne astronaut John Watts Young suri reedel 87-aastasena.

Himki peatreener Bartzokas: Kalev vääris võitu

Ohtuleht

"Esmalt õnnitlen Kalevit, kes tegi suurepärase mängu ja vääris võitu," alustas Euroliigasse kuuluva korvpalliklubi Himki peatreener Georgios Bartzokas pressikonverentsil kokkuvõtet nende 84:92 kaotusega lõppenud Ühisliiga mängust.

ГЛАВНОЕ ЗА ДЕНЬ: Православное Рождество, взрыв в Стокгольме и шторм в Северной Европе

Delfi.ee

7 января православные христиане по всему миру празднуют Рождество, а у станции метро в Стокгольме прогремел взрыв. В Скандинавии бушует снежная буря Кора, которая уже дошла и до Эстонию. Смотрите также сравнение цен — что подорожало после праздников?

Postimehe videod: Kalevi supervõidu kõige vägevamad hetked

Postimees

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond sai Ühisliigas Moskva Himki üle vägeva 92:84 võidu. Kalev pani võidule aluse tugeva teise veerandajaga, mille Eesti meeskond võitis suisa 29:14. Teisel poolajal Kalevi hea esitus jätkus ning klubi ajaloo üks suuremaid võite oligi tõsiasi.

Opositsioon kaalub ka peaminister Ratase umbusaldamist

Töötavate pensionäride kuusissetuleku vähendamine võib peaminister Jüri Ratasele tuua umbusaldusavalduse. Otsust veel ei ole, kuid riigikogu opositsioonierakonnad arutavad seda võimalust tõenäoliselt esmaspäeval.

Nottingham Forest lõpetas karikakaitsja Arsenali teekonna

Inglismaa jalgpalli karikavõistluste kolmandas ringis langes konkurentsist karikakaitsja Londoni Arsenal, kes kaotas võõrsil esiliigameeskonnale Nottingham Forestile 2:4 (23. Per Mertesacker, 79. Danny Welbeck - 20., 44. Eric Lichaj, 64. pen Ben Brereton, 85. pen Kieran Dowell).