2022

Новости за 20.04.2022

Koszykarzom zabrakło jednego punktu do „setki”

Polonia OnLine

Polonia Warszawa w hali przy ul. Obozowej zagrała swój pierwszy mecz w 3. rundzie play-off. Rywalem była drużyną Basket Hills Bielsko-Biała. Pierwsza piątka to: Dutkiewicz, Pełka, Gospodarek, Anusewicz, Linowski.  Wynik po każdej z kwart kształtował się następująco: – po 1 kwarcie (26:9) dla Polonii; – po 2 kwarcie (43:30) dla Polonii; – po 3 kwarcie (74:41) dla Polonii; Końcowy wynik meczu brzmi 99:57. Przypominamy, że gramy do dwóch zwycięstw. Kolejny mecz zaplanowano w sobotę, 23...

Rekordowe udziały TVP ABC

Wgodpodarce

We wtorek, 19 kwietnia według NAM najwyższe udziały w grupie wiekowej 4+ i dwóch grupach dziecięcych od stycznia 2022 roku zanotował kanał TVP ABC

Julia Wieniawa z wpadką w teledysku "Nie mów"? Gwiazda odniosła się do komentarzy!

Interia.pl

Julia Wieniawa zaprezentowała kolejny teledysk promujący jej debiutancki album. Tym razem do współpracy wokalistka i aktorka zaprosiła plejadę gwiazd. Co ciekawe, niektórzy z internautów zauważyli, że na początku klipu doszło do zabawnej sytuacji z wybieraniem numeru telefonu. Gwiazda odniosła się do żartów.

Co za historia! Legia prowadzi z mistrzami 2-0!

Polsatnews.pl (sport)

Kolejna niespodzianka w play-off Energa Basket Ligi w Ostrowie Wielkopolskim! Legia Warszawa tym razem pokonała Arged BM Stal 67:64 i prowadzi już 2-0 w serii do trzech zwycięstw!

Ksiądz puścił to w czasie mszy. Ludzie oburzeni, ale czy słusznie?

Fakt

Ukraińska pieśń zatytułowana "Czerwona kalina" stała się w ostatnich tygodniach jednym z najbardziej znanych kawałków. Szczególnie po tym, jak zaśpiewał go lider zespołu Boombox, który zaraz potem przyłączył się do obrony swojego kraju. Jego cover nagrał nawet słynny na całym świecie Pink Floyd. Jednak puszczona w kościele pieśń wywołała zaskakujące oburzenie.

PKO BP Ekstraklasa: Lech Poznań pewnie ograł Górnika Łęczna

Lider po dość jednostronnym widowisku pokonał 3:0 przedostatniego w tabeli Górnika Łęczna. Zwycięstwo mogło być bardziej okazałe, bowiem poznaniacy stworzyli mnóstwo znakomitych sytuacji, ale gorzej było ze skutecznością.

Udinese - Salernitana. Skrót meczu. WIDEO (Eleven Sports)

Interia.pl

Trzy punkty dzięki bramce zdobytej pod koniec meczu dają Salernitanie nadzieję na utrzymanie we włoskiej Serie A. Na Dacia Arena decyduję bramka w kontrataku Simone Verdiego, strzelona w doliczonym czasie gry. Udinese - Salernitana 0-1.

BBC wylicza: Jan Bednarek przełamał klątwę. Jego bramki już nie budzą niepokoju kibiców

Sport.pl

Gdy Jan Bednarek strzelał dla Southampton, jego zespół przegrywał potem 2:3. Tak było w trzech kolejnych meczach z rzędu. Brytyjczycy mówili o klątwie Polaka, która po raz pierwszy objawiła się w 2018 roku. W bieżącym sezonie zdobył już cztery bramki, a trzy z nich padły w zwycięskich spotkaniach. Wszystko wygląda więc na to, że Bednarek zażegnał "nieszczęście".

Szok! Legia znów wygrała w Ostrowie!

SportoweFakty.wp.pl

Szok i niedowierzenie w Ostrowie Wielkopolskim! Arged BM Stal po dwóch pierwszych meczach fazy play-off jest o krok od zakończenia sezonu!

PlusLiga. Rafał Szymura: Narzuciliśmy swój styl gry

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla pokonali we własnej hali Trefla Gdańsk 3:0 w trzecim meczu ćwierćfinałowym play off ekstraklasy i awansowali do czołowej czwórki. - Chcieliśmy narzucić swój styl gry i to nam się udało – ocenił przyjmujący gospodarzy Rafał Szymura.

Kolejna hurtowa sprzedaż mieszkań funduszowi

Wgodpodarce

Dantex sfinalizował jedną z istotniejszych w tym roku transakcji sprzedaży mieszkań z prężnie rozwijającą się na polskim rynku szwedzką firmą Heimstaden

Marcin Janusz: Potrafiliśmy zachować spokój

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle potrzebowała dwóch meczów, by w ćwierćfinałowej rywalizacji pokonać GKS Katowice i awansować do półfinałów mistrzostw Polski, gdzie zmierzy się z zespołem z Zawiercia. – Myślę, że każdy widział jak wyglądał ten dwumecz między zawiercianami a Asseco Resovią. Była to siatkówka na najwyższym poziomie – ocenił Marcin Janusz. Kilka dni temu we […]

Wypowiedzi trenerów po meczu

KKS Lech Poznań

...

The post Wypowiedzi trenerów po meczu first appeared on KKSLECH.com - KKS Lech Poznań - Serwis nieoficjalny.