14
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Новости за 18.08.2023

Další medailové úspěchy pro český tým. Kratochvíl a Kneblová slaví na MSJ bronz

Dvě bronzové medaile ze světového šampionátu přidávají do české sbírky Klára Kneblová a Lukáš Kratochvíl. V odpoledním finále kanoistek a kanoistů měly české barvy hned pětinásobné zastoupení – pátou příčku vybojovala Natálie Erlová, osmý skončil Tomáš Větrovský a elitní desítku uzavřela Valentýna Kočířová.

Recast: jak se přihlásit a sledovat přenosy Planet Canoe

Od letošní sezony používá Mezinárodní kanoistická federace ICF novou platformu na streamování vrcholných akcí vodního slalomu, rychlostní kanoistiky nebo sjezdu na divoké vodě. Jak se k platformě Recast přihlásit? Jak získávat a uplatňovat kredity? A jak sledovat samotný obsah? To vše najdete v následujících bodech.

Stříbrná radost. Antonie Galušková je vicemistryní světa do 23 let

Po stříbru z evropského šampionátu v kategorii do 23 let přidala kajakářka Antonie Galušková stejný cenný kov také ve světové konkurenci. V pátečním finále nestačila pouze na Američanku Evy Leibfarth, na kterou ztratila necelých třináct desetin. Pátou příčku obsadila druhá z českých finalistek, Gabriela Satková, jež zítra čeká semifinále na kánoi. V mužské kategorii se do elitní desítky probojoval Jakub Krejčí a bral konečné deváté místo.