14
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Новости за 19.08.2023

Bára Galušková je juniorskou mistryní světa, Klára Kneblová přidává stříbro

Velká radost českého týmu propukla po finále juniorských kajakářek. Bára Galušková na svém prvním mistrovství světa vybojovala zlatou medaili, její reprezentační kolegyně Klára Kneblová přidala do své sbírky stříbro. Hned tříčlenné zastoupení ve finále měli čeští kajakáři, nejlepší z nich, Michal Kopeček, obsadil slušné čtvrté místo.

Tereza Kneblová vybojovala v Krakově stříbro v závodě kanoistek

Titul vicemistryně světa do 23 let slaví Tereza Kneblová. Ve finále singlířek předvedla čistou a velmi rychlou jízdu a její čas nakonec jen těsně nestačil na slovenskou vítězku Soňu Stanovskou. Do finále kategorie C1 se z českého týmu probojovala jako jediná. Obhájkyně světového stříbra v kategorii U23 z loňska Gabriela Satková skončila jedenáctá. Nejlepší z mužů, Vojtěch Heger, obsadil čtrnácté místo.