2023

Новости за 27.05.2023

Daugaviņš: 40 minūtes spēlējām labāk nekā Kanāda

Kasjauns.lv

Latvijas vīriešu hokeja izlase pasaules čempionāta pusfinālā pirmajos divos periodos spēlēja labāk nekā kanādieši, sarunā ar žurnālistiem secināja Latvijas izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš.

Hokeja fanu tūkstoši Rīgā vēro Latvijas izlases pusfināla maču ar Kanādu

Kasjauns.lv

Tūkstošiem cilvēku sestdien Rīgas centrā pulcējušies, lai uz lielajiem ekrāniem kopīgi skatītos pasaules čempionāta hokejā pusfināla spēli starp Latviju un Kanādu.Īsi pirms spēles sākuma gan Doma laukumā, gan Esplanādē katrā bija vairāk par 1000 cilvēkiem, no kuriem daudzi - ar tradicionālo hokeja fanu atribūtiku.

Hokaja fanu tūkstoši Rīgā vēro Latvijas izlases pusfināla maču ar Kanādu

Kasjauns.lv

Kasjauns.lv

Latvijas hokeja izlase Tamperē aizvada pusfināla maču ar Kanādu. Otrā trešdaļa galā, esam vadībā 2:1

Kasjauns.lv

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien, 27. maijā, Tamperē, pirmo reizi vēsturē spēlēs pasaules čempionāta pusfinālā, un stāsies pretī Kanādas hokejistiem. Latvijas izlases pieteikumā atgriezies uzbrucējs Ronalds Ķēniņš. Jauns.lv aicina sekot līdzi spēlei teksta tiešraidē, kurā tiks vēstīts ne tikai par spēles gaitu, bet arī fanu reakciju uz notiekošo "Twitter". Noslēgusies otrā trešdaļa, rezultāts 2:1. Vārtus Latvijas izlases labā guva 19 gadus vecais pasaules čempionāta debitants Dans Ločmelis un Rūdolfs Balcers.