29
30 31

Новости за 09.03.2024

Polonia remisuje w Lublinie

Polonia przywozi 1 pkt. z Lublina. Pierwsza połowa układała się bardzo źle dla naszego zespołu. Najpierw z powodu kontuzji trener musiał dokonać dwóch zmian, a gdy chwilowo Polonia grała w 10, rywal wyszedł na prowadzenie. Polonia nie poddała się i w drugiej połowie wyrównała. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Trener Rafał Smalec zaskoczył kilkoma zmianami w składzie. Pierwszy raz w tym roku na ławce usiadł Piotr Marciniec, a z kolei pierwszy raz od 1 minuty wyszli na...

194 kibiców Polonii w Lublinie

Na wyjeździe w Lublinie meldujemy się w 194 osoby. Grupa „Ultras Enigma” zamieściła komentarz do obecnej sytuacji w Polonii. Na płocie oprócz flagi Czarne Koszule oraz PAPG wisi również flaga poświęcona śp. Komandosowi. Powieszony został również transparent skierowany w stronę naszego obecnego trenera „SMALEC OUT”! Co do spraw piłkarskich, nie będziemy malować trawy na zielono. Zdobyliśmy punkt na ciężkim terenie? Tak, to fakt. Jednak jak już się trzymamy faktów, to gdyby nie słaba dyspozycja... Читать дальше...