29
30 31

Новости за 15.03.2024

Żuraw po meczu z Polonią

Po spotkaniu z Wisłą Płock mamy dla Was solidną porcję materiałów w postaci pomeczowych wypowiedzi trenerów oraz zawodników obu zespołów. Zaczynamy od opinii szkoleniowca gości  Dariusza Żurawia. Video znajdziecie w rozwinięciu .

Kolejny remis Polonii

Trzeci raz z rzędu Polonia remisuje swoje spotkanie, dzisiaj 2:2 z Wisłą Płock. Lepiej zaczęli rywale, którzy prowadzili już o 8 minuty, po rzucie karnym. Polonia jednak w pierwszej części zdołała wyrównać, a w 63 minucie nasz zespół wyszedł na prowadzenie. Niestety w 79 minucie Wisła strzeliła po raz drugi, ustalając wynik spotkania. Spotkanie w pierwszych minutach było żwawe. Więcej atakowała Wisła, ale nie przekładało się na to sytuacje bramkowe. W 7 minucie goście niestety...