Polonia OnLine
2024

Новости за 14.04.2024

Skrót meczu z Podbeskidziem od Polsatu Sport

Za nami bardzo emocjonujące i zakończone happy endem popołudnie w wykonaniu zarówno pierwszej jak i drugiej drużyny „Czarnych Koszul”. W ramach dopełnienia naszych materiałów z tych spotkań, zachęcamy do obejrzenia opublikowanego przez stację Polsat Sport skrótu zwycięskiej konfrontacji podopiecznych Rafała Smalca z ekipą popularnych „Harnasi”, który znajdziecie (tutaj).

Bezcenna wygrana z Podbeskidziem!

W bardzo ważnym meczu w kontekście walki o utrzymanie Polonia pokonała 2:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała. „Czarne Koszule” prowadziły do przerwy, ale na początku drugiej części gospodarze wyrównali. Nasz zespół dość szybko odpowiedział i utrzymał wynik. To bardzo ważna wygrana, tym bardziej, że przegrała Resovia, Znicz i Termalica. Mecz zaczął się od ataków gospodarzy. Już w 2 minucie Podbeskidzie wywalczyło rzut rożny. Ten został na szczęście słabo wykonany, poloniści wybili na aut. „Górale” dalej jedna napierali. Читать дальше...

Falkowski po meczu ze Żbikiem Nasielsk

Zachęcamy do odsłuchania wywiadu jakiego tuż po zakończeniu meczu ze Żbikiem Nasielsk udzielił nam trener rezerw „Czarnych Koszul” Damian Falkowski, którego oprócz oceny spotkania, podzielił się z nami również swoim typem na rezultat trwającej konfrontacji pierwszej drużyny z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Rezerwy Polonii pokonują Żbika Nasielsk

W finałowym spotkaniu 20 kolejki Decathlon V ligi rezerwy warszawskiej Polonii po bardzo emocjonującym spotkaniu pokonały ekipę Żbika Nasielsk 3:2. 14.04.2024r., Warszawa Polonia II – Żbik Nasielsk 3:2 (1:0) bramki: Olaf Bartkiewicz 26, Adrian Rowicki 64 (k), Emre Çelik 71 Szczegóły wkrótce Źródło: własne