Апрель
2024

Новости за 27.04.2024

MKS zaczął dobrze, ale znów przegrał w lidze okręgowej

Nasz zespół, który przegrał ostatnich 5 meczów, spotkanie z Bugiem Wyszków, zajmującym 3 miejsce, zaczął nadspodziewanie dobrze. Po 10 minutach prowadził 2:0. Taki wynik utrzymywał się do 65 minuty, gdy Bug strzelił na 1:2, a w 72 minucie było już 2:2. Polonia odpowiedziała w 81 minucie, ale potem Bug zdążył zdobyć 2 bramki i wygrał 4:3. Nie pomogły polonistom czerwone kartki, nasz zespół od 67 minuty grał w 10, a od 85 minuty w 9....

Zapowiedź: Polonia Warszawa – GKS Katowice

W niedzielę Polonia znów zmierzy się z drużyną z czołówki ligi. O 15:00 na K6 rozpocznie się tego dnia starcie z GKS-em Katowice, który zajmuje 5 miejsce w tabeli. Rywal nie wygrał jednak od 3 spotkań. Historia rywala Za datę powstania GKS-u Katowice uznaje się 1964 r., choć o początkach można mówić już rok wcześniej. Jesienią 1963 r. zawiązany został komitet założycielski GKS-u, który powstał na bazie kilku katowickich klubów oraz przedstawicieli 32 instytucji i...