2023

Новости за 26.02.2023

Włosi podsumowali Piątka po jego pudle sezonu. To może zaboleć

Sport.pl

Salernitana wygrała aż 3:0 z Monzą w 24. kolejce Serie A, ale spotkania do udanych nie zaliczy Krzysztof Piątek. Zmarnował stuprocentową okazję, co w pomeczowych ocenach podkreśliły włoskie media. "Czasy, kiedy strzelał gole jak z pistoletu, to odległe wspomnienie" - czytamy.

Przegrali finał i się zaczęło. "Blamaż i kompromitacja", "Końcówki przegrywaliśmy jak frajerzy"

Sport.pl

Jakub Popiwczak mówi o blamażu i kompromitacji, a Jurij Gładyr o strachu przed zwycięstwem. Siatkarze Jastrzębskiego Węgla mają do przełknięcia bardzo gorzką pigułkę po finale Pucharu Polski. Przegrali z Zaksą Kędzierzyn-Koźle 0:3, choć w pierwszym secie prowadzili 20:15, a w drugim 20:16. - Końcówki przegrywaliśmy jak frajerzy - dodaje pierwszy z zawodników.

Xavi zabrał głos ws. Lewandowskiego. Nakreślił zadanie dla zespołu

Sport.pl

- Musimy częściej szukać Roberta Lewandowskiego w polu karnym. Czujemy, że brakuje nam tego ostatniego podania - powiedział Xavi Hernandez na konferencji prasowej przed meczem z Almerią. Trener FC Barcelony wskazał, że koledzy z drużyny muszą bardziej pomagać Polakowi w atakach. Wówczas cały zespół będzie czerpać korzyści.

Gorycz Austriaków po złocie Piotra Żyły. "To nie było sprawiedliwe"

Sport.pl

Piotr Żyła awansował z 13. na pierwsze miejsce i wygrał mistrzostwa świata w Planicy. Na przeciwległym biegunie jest za to Stefan Kraft. Austriak po 1. serii prowadził, ale po drugim skoku spadł na czwarte miejsce. Do podium zabrakło 0,4 punktu. - To dla mnie zdecydowanie najbardziej gorzki moment na mistrzostwach świata - mówił po konkursie.

140 dni i wreszcie. Reprezentant Polski wrócił do gry

Sport.pl

Jacek Góralski wrócił do gry w rozgrywkach Bundesligi po 140 dniach przerwy. Reprezentant Polski wszedł w 87. minucie meczu VfL Bochum z Werderem Brema (0:3). Zmienił Pierre'a Kunde. To było czwarte spotkanie Góralskiego w tym sezonie.

Kamil Stoch też mógł mieć medal. Thurnbichler zauważył kluczową rzecz

Sport.pl

Szósty Kamil Stoch otarł się o podium MŚ. Polak do brązowego medalu stracił zaledwie 1,4 pkt. Wielu kibiców podkreśla, że krążek zabrały Stochowi zbyt niskie noty sędziowskie. Aspekt ten zauważył też Thomas Thurnbichler. Sprawdzamy, jak było w rzeczywistości i na co zasłużył Stoch?

Trener Resovii wściekły. "Poddaliśmy się po 10 minutach. Nie mogę tego zaakceptować"

Sport.pl

- Dotychczas w tym sezonie nie poddaliśmy się w żadnym meczu. (...) Dziś zrobiliśmy to po 10 minutach - mówi Sport.pl trener Asseco Resovii Rzeszów Giampaolo Medei. Był wściekły i rozczarowany stylem, w jakim jego siatkarze przegrali 0:3 z Jastrzębskim Węglem w półfinale Pucharu Polski. - Nie mogę zaakceptować takiej postawy - dodaje.

Wielki mecz Cristiano Ronaldo. "Nazywajmy go Pan Hat-Trick" [WIDEO]

Sport.pl

Cristiano Ronaldo znów zachwycił kibiców piłki nożnej w Arabii Saudyjskiej. W sobotę jego Al Nassr mierzyło się z Damac FC. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0, a autorem wszystkich trafień był właśnie Portugalczyk. "Nazywajmy go Pan Hat-Trick" - pisze klub na Twitterze.

Co za obrazki. Żyła udzielał wywiadu i nagle wkroczył Horngacher

Sport.pl

Piotr Żyła obronił tytuł mistrza świata na normalnej skoczni w Planicy. Ekscytacja sukcesem była ogromna. Tak bardzo, że w trakcie rozmowy z Eurosportem zabrakło mu słów. Do tego wkroczył Stefan Horngacher, który pogratulował Żyle zwycięstwa. Obrazek ich dwóch łapie za serce.