2024

Новости за 24.03.2024

Niespodziewane problemy mistrzów Polski. Reprezentant Polski skończył w rezerwie

Sport w INTERIA.PL

Jastrzębski Węgiel miał problemy w Suwałkach. Świeżo upieczeni finaliści Ligi Mistrzów niespodziewanie przegrali dwa sety w hali trzynastej drużyny siatkarskiej PlusLigi. Ostatecznie jednak jastrzębianie wygrali w tie-breaku i na trzy kolejki przed końcem fazy zasadniczej mają sześć punktów przewagi nad wiceliderem tabeli. Najbardziej wartościowym zawodnikiem spotkania został wybrany Rafał Szymura.

Прогноз на матч Грузия – Греция 26 марта.

Футбол на Куличках (football.kulichki.net)

26 марта в 20:00 по московскому времени в финальном стыковом матче за право отобраться на Евро-2024 сборная Грузии в Тбилиси сразится с командой ...

«Суперзвезда ????». Эндрик о Беллингеме

Sports.ru (Спорт)

В субботу сборная Англии на «Уэмбли» уступила команде Бразилии (0:1). Единственный гол забил 17-летний форвард «Палмейраса» Эндрик, который летом присоединится к «Реалу».
После финального свистка английский хавбек подошел к Эндрику.

PL: Blisko niespodzianki w Suwałkach, historyczny wynik Ślepska

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

Po pierwszym secie nic nie wskazywało, że w Suwałkach może dojść do niespodzianki. Jastrzębski Węgiel wygrał inauguracyjną odsłonę do 18. W kolejnych dwóch setach inicjatywę przejęli siatkarze Ślepska Malow Suwałki. Podopieczni trenera Kwapisiewicza osiągnęli historyczny wynik – dotychczas nie udało im się zdobyć punktu w starciu z jastrzębianami. Gospodarze nie zdołali jednak sięgnąć po zwycięstwo. […]