2023

Новости за 15.01.2023

Tak strzela Lewandowski Realowi. Polak bohaterem El Clasico [WIDEO]

Sport.pl

Przejęcie piłki na połowie Realu Madryt, ta trafia do Roberta Lewandowskiego, który momentalnie odgrywa do Gaviego i jest 1:0 dla FC Barcelony. Polak zaliczył drugą asystę w drugim meczu przeciwko "Królewskim" w tym sezonie. Kilka minut później Lewandowski sam zdobył bramkę i Katalończycy prowadzą 2:0 do przerwy.

Robert Lewandowski z golem w El Clasico! - polsatsport.pl

Najważniejsze artykuły – Google News (com)

1. Robert Lewandowski z golem w El Clasico!  polsatsport.pl
  2. Mały nokaut w El Clasico! Robert Lewandowski jednym z najlepszych!  Sportowefakty
  3. Real Madryt - FC Barcelona NA ŻYWO. Finał! Gra Lewandowski. Wynik LIVE  Przegląd Sportowy Onet
  4. Najpierw "Lewy", później Gavi. Odebrali rekordy... trenerowi Barcelony!  Interia Sport
  5. Co on wyprawia?! Robert Lewandowski show w El Clasico! [WIDEO]  Sportowefakty
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

Australian Open: Hubert Hurkacz - Pedro Martinez. Relacja i wynik na żywo

Polsatnews.pl (sport)

Przed Hubertem Hurkaczem pierwsze spotkanie na tegorocznym Australian Open. Rywalem najlepszego polskiego tenisisty będzie Hiszpan Pedro Martinez. Czy Polak sprosta roli faworyta i awansuje do kolejnej rundy? Relacja na żywo z meczu Hurkacz - Martinez na Polsatsport.pl.

ŁKS znowu nie znalazł pogromcy. Derby Łodzi zamknęły się w trzech setach

Lider tabeli zwyciężył po raz jedenasty w sezonie. ŁKS okazał się lepszy od Budowlanych w derbowym starciu w siatkarskiej Tauron Lidze. Przyjezdne stawiały opór i momentami toczyły z faworyzowanymi rywalkami wyrównaną walkę, ale to było za mało na wygranie chociaż jednego seta.

Najpierw "Lewy", później Gavi. Odebrali rekordy... trenerowi Barcelony!

Interia.pl

Jeszcze trzy dni temu Xavi Hernandez był posiadaczem dwóch rekordów, a dziś nie ma już żadnego z nich. Jeden odebrał mu w półfinale Robert Lewanowski, drugi w finale Gavi. Finał Superpucharu FC Barcelona - Real Madryt trwa w Eleven Sports, relacja na Sport.Interia.pl.

Policyjny pościg z Czechowic-Dziedzic do Jawiszowic: Zatrzymano sześciu obywateli Turcji

Polsatnews.pl

Pościg za bmw z Czechowic-Dziedzic (woj. śląskie) do Jawiszowic (woj. małopolskie) zakończył się zatrzymaniem sześć osób z Turcji. Straż Graniczna ustala, czy przebywały legalnie na terytorium Polski. Według lokalnych mediów autem mogło jechać nawet osiem osób, ale dwie mogły uciec do lasu. Policja nie potwierdza tej informacji, ale podczas akcji użyty został śmigłowiec.

Dawid Kubacki: No dziś mi się po prostu nie "sfarciło"

Dziennik

"Jest niedosyt, bo wygrać w Zakopanem, to jest coś o czym zawsze się marzy" - powiedział podczas konferencji prasowej Dawid Kubacki, który w konkursie indywidualnym Pucharu Świata w Zakopanem zajął drugie miejsce. W niedzielę wygrał Norweg Halvor Egner Granerud, a trzeci był Austriak Stefan Kraft.

Tak mieszka i żyje na co dzień Kamil Stoch. Skoczek i jego żona chcą wyruszyć w podróż dookoła świata! [prywatne zdjęcia] 16.01.2023

Gazeta Poznanska

Tak mieszka i żyje na co dzień Kamil Stoch. Tegoroczny sezon jest całkiem udany dla Kamila Stocha, który znów znalazł się w światowej czołówce i zajmuje wysokie lokaty w konkursach Pucharu Świata. Niespełna 36-letni Stoch po zakończeniu kariery chce wraz z żoną wyruszyć w wielką podróż! Kliknij w przycisk "Zobacz galerię" i przekonaj się, jak mieszka i żyje na co dzień mistrz skoków narciarskich.

Robert Lewandowski strzelił gola Realowi Madryt! Pewny strzał Polaka [WIDEO] - Przegląd Sportowy - Przegląd Sportowy Onet

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Robert Lewandowski strzelił gola Realowi Madryt! Pewny strzał Polaka [WIDEO] - Przegląd Sportowy  Przegląd Sportowy Onet
  2. Real – Barcelona: Znamy składy!  RealMadryt.pl
  3. Trzeci gol dla Barcelony! Obrona Realu była bezradna [WIDEO]  Przegląd Sportowy Onet
  4. Cudowna asysta Roberta Lewandowskiego z Realem! Wcześniej był bardzo bliski gola [WIDEO]  Przegląd Sportowy Onet
  5. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

McCallum odchodzi z Legii

Legioniści

Ray McCallum odchodzi z koszykarskiej drużyny Legii Warszawa. Jak poinformował na pomeczowej konferencji trener Zielonych Kanonierów Wojciech Kamiński, zawodnik skorzystał z klauzuli wykupu zapisanej w umowie i zdecydował się na transfer do Francji.

Polacy ruszyli do szefa PŚ ws. Kubackiego. Kuriozalne tłumaczenie

Sport.pl

Szef Pucharu Świata Sandro Pertile i startujący skoczków Borek Sedlak już wiedzą, że bardzo zdenerwowali naszą kadrę. Przez decyzje jury Dawid Kubacki zajął drugie, a nie pierwsze miejsce w konkursie w Zakopanem. Jak się dowiaduje Sport.pl, działacze mają swoje, kuriozalne wytłumaczenie.

TL: W derbach Łodzi lepsze siatkarki ŁKS-u

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

Siatkarskie derby Łodzi w Tauron Lidze zawsze elektryzują kibiców. Emocji nie brakowało także w niedzielę. Faworytem starcia były niepokonane dotąd siatkarki ŁKS-u i niespodzianki nie było. Grot Budowlanym Łódź woli walki i ambicji nie można było odmówić≤ postawiły się swoim przeciwniczkom zwłaszcza w pierwszym secie.  Liderki jednak nie oddały ani jednego seta punktując w najważniejszych […]

Czarnek zakpił z nazwiska Thun. Europosłanka opowiada zabawnym nagraniem - Interia Wydarzenia

1. Czarnek zakpił z nazwiska Thun. Europosłanka opowiada zabawnym nagraniem  Interia Wydarzenia
  2. Czarnek zakpił z nazwiska Thun. Komentarze: "Pośmiej się pan z Müllera". Oberwało się też Kaczyńskiemu  wiadomosci.gazeta.pl
  3. Poruszenie po słowach Czarnka. "Takiego prymitywa nie było od lat"  WP Wiadomości
  4. Skandaliczne słowa Czarnka w Sejmie. Tak odpowiadają ministrowi edukacji  naTemat.pl
  5. Nowelizacja ustawy o SN. Sellin komentuje słowa Czarnka: „Gdybyśmy wychodzili poza ramy Konstytucji... Читать дальше...

Czarnek zakpił z nazwiska Thun. Europosłanka opowiada zabawnym nagraniem

Interia.pl

"Nie komentuję byle czego wygłoszonego przez byle kogo. Szkoda na to naszej uwagi" - w ten sposób europosłanka Polski2050 odniosła się do ostatniej wypowiedzi ministra Czarnka. Do wpisu dodała nagranie, w którym m.in. celebryci mówią pełne nazwisko. To bezpośrednie nawiązanie do kpin Czarnka z niemieckiego nazwiska europosłanki.

Robert Lewandowski z golem w El Clasico!

Robert Lewandowski strzelił gola i zaliczył asystę pierwszej połowie meczu z Realem Madryt, którego stawką był Superpuchar Hiszpanii. Ostatecznie, FC Barcelona wygrała 3:1.