2024

Новости за 06.03.2024

Udělaly Kometa a Zlín krok do play off? Nadstavba dorostu vrcholí

Hokej.cz

Ve svém posledním nadstavbovém týdnu má Extraligy dorostu opravdu nabitý program, protože se musí dohrát všechny odložené zápasy. Poruba nezvládla utkání v Brně a Zlíně, čímž přišla o šanci na play off a její soupeři se naopak usadili na prvních dvou místech tabulky. Ve druhé skupině mají jistotu přímého postupu do čtvrfinále Třinec a Vary.

Udělaly Kometa a Zlín krok do play off? Nadstavba ELD vrcholí

Hokej.cz

SESTŘIHY: Vyhrocené bitvy! Dukla smetla Slavii, Zubry spasil Březina

Hokej.cz

Můj dům, můj hrad. To zatím platí v prvoligovém předkole play off. Jihlava i Přerov za nepříznivého stavu zvládly zápasy před svými fanoušky a vyhrály 7:2, respektive 3:2. Nejen na všech 14 branek se mrkněte v našich tradičních sestřizích...

Mora zaskočila Liberec, Litvínov a Motor otáčely! Vítězně začal i Hradec

Hokej.cz

V Tipsport extralize ve středu vypuklo předkolo play off. Po úvodních střetnutích mají do čtvrtfinále blíž Litvínov, České Budějovice, Hradec Králové a Olomouc, která jako jediná vyhrála venku – v Liberci 1:0 gólem z prodloužení. Druhá utkání jsou na programu hned ve čtvrtek.

CHANCE LIGA ŽIVĚ: Přerov a Jihlava doma odvracejí konec sezony

Hokej.cz

Hokejisté Přerova a Jihlavy stojí před těžkou zkouškou – úvodní duely předkola play off, hraného jen na dvě vítězství, prohráli a doma musejí odvracet brzký konec sezony. Dokáží to, nebo už budou Pardubice B a Slavia slavit postup do čtvrtfinále? Oba zápasy můžete od 17:30 sledovat živě na Hokejka TV.

PREVIEW: Motor v rukou svírá trumfy, ale... Pozor na čaroděje Frodla

Hokej.cz

Psal se 1. duben roku 2008. Milan Procházka právě pár minut před finální sirénou rozvlnil domácí síť, poslal Karlovy Vary do finále play off a arénu v Českých Budějovicích ponořil do deprese. Ambiciózní parta kolem trenéra Josefa Jandače ostrouhala, Energie dva týdny nato brala extraligové stříbro.