Hokej.cz
2024

Новости за 21.03.2024

Cože, faul? Místo toho gól... Marcinko: Hrabeme se z jámy. Kouč ocenil charakter

Hokej.cz

Na trestné lavici nechápavě kroutil hlavou. Děláte si legraci? Tomáš Marcinko zkraje druhé třetiny při přesilovce pošťouchl před litvínovskou klecí obránce Denise Zemana, který se s bolestivou grimasou sesunul k ledu. Rozhodčí zkoumali inkriminovaný moment pro potenciálně vyšší trest, po shlédnutí videa ale brněnského chasníka pustili na svobodu.

Obří zvrat v juniorce, nejblíž k pádu má Olomouc! V sobotu musí vyhrát

Hokej.cz

V bojích o udržení DHL extraligy juniorů pokračuje šokující scénář: Po čtvrtečním předposledním kole se na dno tabulky propadla po páté porážce v řadě Olomouc, která přitom skupinu začínala jako lídr! V hanáckém derby totiž prohrála s Přerovem a České Budějovice současně porazily už zachráněný Hradec Králové.

To byl obrat! Gazda v čase 54:51 vystřelil Kometě první bod

Hokej.cz

Ještě v 53. minutě prohrávala Kometa v Litvínově 2:3 a vše směřovalo ke třetímu čtvrtfinálovému vítězství Vervy. Brněnští hokejisté ale nepříznivý stav zvrátili, nejprve vyrovnal Jakub Flek a zanedlouho dokonal obrat obránce Daniel Gazda.

TELH ONLINE: Třinec míří za mečbolem, Litvínov – Kometa 2:2

Hokej.cz

Čtvrtfinálové série play off Tipsport extraligy se stěhují do Českých Budějovic a Litvínova – domácí týmy jsou v odlišných pozicích. Zatímco Motor se pokusí urvat proti Třinci první vítězství, Verva v Brně zvládla oba duely a stejně jako Oceláři už dnes zabojuje o slušnou porci mečbolů. Zápasy můžete sledovat živě na ČT sport, respektive O2 TV Sport, případně v textových přenosech na Hokej.cz.

Zase ta koncovka. Hradecký Eberle krčil rameny: Dynamo gól dalo, my ne

Hokej.cz

Čtvrtý duel série mezi Hradcem a Pardubicemi nabídl doposud nejmenší počet branek. Za celých šedesát minut hry totiž padla jenom jediná, kterou obstaral ve druhé třetině pardubický Matej Paulovič. Výhrou 1:0 si tak Dynamo opětovně vrátilo náskok dvou utkání a již v sobotu může rozhodnout. Po notnou část zápasu se ale bránilo tlaku domácího celku, jenž byl místy drtivý. Jak ale podotkl kapitán Mountfieldu Jan Eberle, bez gólu se vyhrává těžko. „Bohužel jsme nevstřelili žádnou branku, proto jsme nemohli vyhrát,“ mrzelo ho po utkání.

Kouč Spišské Nové Vsi potvrdil, že kývl na vítkovickou nabídku

Hokej.cz

Sportovní ředitel Roman Šimíček už v únoru hlásil, že Vítkovice mají připravený trenérský štáb na příští sezonu. Jména sice klub stále tají, ale mělo by jít o Davida Bruka a Vlastimila Wojnara, jenž svůj přesun do Ridery potvrdil v rozhovoru pro televizní stanici JOJ Šport.

Zlomí Motor a Kometa střeleckou bídu? Třinec s Litvínovem už hrají o mečboly

Hokej.cz

Derby rozsekl jediný gól, autorem Paulovič

Hokej.cz

Čtvrté čtvrtfinálové utkání mezi Hradcem Králové a Pardubicemi patřilo gólmanům, i proto o vítězi rozhodl jediný gól – ten padl ve 26. minutě z hole Mateje Pauloviče. Mrkněte se na něj.