2024

Новости за 07.03.2024

Liberec v maléru, Mora jej zase skolila! Mečbol mají i Litvínov, Hradec a Motor

Hokej.cz

(AKTUALIZUJEME) Středeční vítězové slavili i o den později a mají postupové mečboly. Litvínov porazil Plzeň 4:1, České Budějovice přes málo vídaný kolaps přetlačily Karlovy Vary 5:4 v prodloužení, Hradci Králové stačil proti Vítkovicím jediný gól a Olomouc šokovala Liberec, který znovu v nastavení sestřelil Jakub Orsava. Série se nyní stěhují k soupeřům, třetí zápasy jsou na programu už v sobotu.

TELH ONLINE: Motor – Vary ze 4:0 na 4:4! Litvínov, Liberec a Hradec vedou

Hokej.cz

První zápasy letošního play off ovládli domácí, venku uspěla pouze Olomouc. Čeho se dočkáme dnes? Souboj Českých Budějovic s Karlovými Vary vysílá ČT sport, ostatní duely můžete živě sledovat na multidimenzi O2 TV Sport, případně v textových přenosech na Hokej.cz.

Tři podpisy ve Zlíně! Před play off si pojistil gólmany i finského obránce

Hokej.cz

Vedení prvoligového Zlína si ještě před vypuknutím čtvrtfinálové série s Prostějovem pojistilo tři důležité hráče, také v příští sezoně 2024/25 budou dres s beranem na hrudi hájit finský obránce Aleksi Salonen a brankáři Daniel Huf s Michalem Kořénkem. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Hezky se na to koukalo, oceňuje Chlubna. Procházkovi zhořkl debut v play off

Hokej.cz

Do předkola play off Tipsport extraligy vstoupili hokejisté Českých Budějovic s výhodou prvních dvou zápasů na domácím ledě. Proti Karlovým Varům se jim v minulosti častokrát nedařilo. Ani tentokrát se nevyvíjel souboj pro Jihočechy zrovna idylicky. Výsledek ve svůj prospěch zlomili úplně v závěru při pětiminutové přesilovce.

19letý objev Vsetína. Tohle jsem opravdu nečekal, říká Dědek o snovém roce

Hokej.cz

Když se Matyáš Dědek připravoval na sezonu, neočekával nic přelomového. Po zraněních, a tím pádem ne příliš vydařené sezoně mezi juniory, dostal šanci trénovat s A-týmem Vsetína, počítal ale s působením v tamní juniorce nebo druholigovém Valašském Meziříčí. A dosavadní výsledek? Nejproduktivnější junior základní části Chance ligy (11+12), a to s velkým náskokem.

Vyhraje doma Liberec? A pomstí se Vítkovice, Plzeň nebo Vary?

Hokej.cz

První bitvu zvládl lépe Hradec. Cesta k úspěchu? Eliminovat vyloučení, má jasno Pavelka

Hokej.cz

Dohromady 34 trestných minut a sedm gólů. První souboj předkola mezi Hradcem a Vítkovicemi rozhodně nenudil. Dramatický zápas zvládli lépe domácí, kteří i díky parádně proměněnému úniku Tomáše Pavelky při vlastním oslabení ve druhé třetině berou první bod v sérii po výsledku 4:3. „Bylo to podle mě atraktivní pro všechny. Jsem rád, že jsme to doma zvládli,“ hlásí střelec druhé trefy Východočechů.

Divočinu odstartoval nechutný Knotkův zákrok! Dukla se Slavií málem nedohrály

Hokej.cz

Druhé utkání předkola play off mezi Duklou a Slavií (7:2) se málem nedohrálo. Divoký závěr odstartoval nechutný zákrok kolenem od Tomáše Knotka na Jonáše Jungwirtha, jenž pak opouštěl led na nosítkách. Emoce plály na ledě i na tribunách! Po incidentu mezi domácími fanoušky a hostující střídačkou zavelel kouč Aleš Totter k předčasnému odchodu do kabin. Závěrečných 47 sekund nakonec hosté dohráli, ale bez jediného hráče na lavičce.