2024

Новости за 19.02.2024

Hokej v číslech: Blain nebo Hyka. TOP 5 hráčů týdne

Hokej.cz

Tipsport extraliga nabrala ještě během reprezentační přestávky velké tempo, když se začalo hrát už v sobotu a pokračovalo se také v pondělí, ve středu, v pátek a celý víkend. Některé týmy zvládly v tomto období i pět zápasů! A kdo se probojoval svými výkony do výběru nejlepších hráčů tentokrát za posledních devět dní?

Neuznaný gól? Vůbec si to nemůžeme pouštět do hlavy, ujišťuje Vopelka

Hokej.cz

Duel českobudějovického Banes Motoru s předposledním týmem extraligové tabulky skončil fotbalovým výsledkem 0:1. Jihočeši před vlastním publikem nebodovali teprve popáté v letošním ročníku. Paradoxně se jim to přihodilo v utkání s Mladou Boleslaví, nejhorším týmem na venkovních kluzištích. Gól nedali potřetí v sezoně, podruhé v únoru.

Rytíři po výhře zažili další kolaps. Procházka: Co k tomu říct…

Hokej.cz

Rytíři měli druhou výhru v řadě na dosah, když necelých pět minut před koncem vedli o dvě branky a poloprázdný ČEZ stadion o sobě zase začal dávat vědět. Vzápětí ale znovu ztichl. Plzeň totiž při power play snížila, v přesilovce vyrovnala a v prodloužení rozhodl o prohře Kladna 3:4 Adrián Holešinský.