2024

Новости за 11.01.2024

TOP fotky Komety: Chorea, děkovačky s ratolestmi či maskotova pohodička

Hokej.cz

Kometa přes silnou podporu fanoušků urvala na svém ledě jen o šest bodů víc než na tripech, v tabulce domácích utkání jí tak v aktuální sezoně patří až desáté místo. Jak vypadalo dosavadní dění ve Winning Group Areně pohledem fotografů Iva Dostála, Romana Kantora a Víta Goldy?

Modrý: Když je potřeba, bouchnu do stolu. Furch dodává klid, plánuje posílit

Hokej.cz

„Snažím se být optimista, sklenici vždycky vidím z poloviny plnou,“ říká brněnský trenér Jaroslav Modrý. Majitel 753 startů v NHL věří, že jeho tým jde nahoru. V rozhovoru mluví o situaci v brankovišti, Danielu Gazdovi nebo o tom, jestli do Brna před koncem přestupového období dorazí hráčská injekce.

Aplikace, písnička a… Co fanouškům Komety přinesl dosavadní průběh sezony?

Hokej.cz

Kometa Brno si v letošní sezoně připomenula výročí 70 let od založení. U této příležitosti připravila pro fanoušky řadu novinek a aktivit. Už nyní, v první polovině ledna, se tak příznici modrobílého klubu mají za čím ohlédnout. Jaké byly highlighty klubu z jižní Moravy v dosavadním průběhu sezony?

Je to něco neuvěřitelného, raduje se Šenková. Postup jsme si zasloužily

Hokej.cz

(ZUG, od našeho zpravodaje) Říká se, že žádný velký úspěch se neobejde bez kvalitního výkonu brankáře. Něco na tom bude. Gólmanka Aneta Šenková ve čtvrtfinále juniorského mistrovství světa žen v Zugu takový výkon předvedla, i díky jejím zákrokům Češky postoupily do semifinále po vítězství 4:2 nad Švédskem.

Hokej v číslech: Daniel Gazda letos pálí ostrými

Hokej.cz

Daniel Gazda je v letošní sezoně pro obrany soupeře velkým postrachem. Po roce stráveném v Chance lize ukazuje, že na extraligové tempo rozhodně nezapomněl a svojí střeleckou formou letos prohání i ofenzivní esa. Kde tkví kouzlo Gazdova úspěchu?

Hrdinka Šapovalivová: Je to skvělý! Slavit ale budeme, až vyhrajeme medaili

Hokej.cz

(ZUG, od našeho zpravodaje) Sedm gólů už na letošním mistrovství světa juniorek dala česká hvězda a kapitánka Adéla Šapovalivová. Dva nejdůležitější ve čtvrtfinále, přičemž ten druhý byl i vítězný! Mladé Češky si překvapivě vyšláply na Švédsko a dál mohou snít o tom, že ukončí desetiletý medailový půst ženské osmnáctky.

SESTŘIH: Euforie v Zugu! Postup trefila hvězda Šapovalivová

Hokej.cz

Švédky přivezly do Zugu jedenáct hráček, které loni získaly historické stříbro. Ani to ale české juniorky nezastavilo a v klíčovém čtvrtfinále mistrovství světa porazili favorita 4:2! Podívejte se na sestřih zápasu s krásnou tečkou.

KONEČNĚ! České juniorky jsou po 9 letech v semifinále MS

Hokej.cz

Předlouhé čekání je u konce, české hokejistky do 18 let si po devíti letech zahrají na mistrovství světa o medaile! V hektickém čtvrtfinále ve švýcarském Zugu porazily favorizované obhájkyně stříbra ze Švédska 4:2, dva góly včetně toho vítězného v 52. minutě vstřelila kapitánka Adéla Šapovalivová.

Absolutně jsme to nezvládli, soptil Sedlák. Dva góly v oslabení nepamatuje

Hokej.cz

Třetí zápas Komety s Pardubicemi – třetí divočina, kterou muselo rozseknout až prodloužení. Na konci druhé třetiny vedlo Dynamo 1:5 a Lukáš Sedlák už měl hotový hattrick, vše nasvědčovalo klidnému konci. Sedlák pak ale se svým týmem musel kousat neuvěřitelný závěr a domů se vracel „jen“ se dvěma body.