2024

Новости за 29.01.2024

Vychytal víc než nulu! Patrik Luska, bojovník v brance i mimo led

Hokej.cz

Je to další příběh o umění bojovat a porvat se s mnohem těžším protivníkem, než který proti vám stojí na sportovních kolbištích. Patrik Luska je třináctiletý brankář Mountfieldu HK, který zvládl vychytat své velké vítězství i mimo led.

Pavelka po divočině v Liberci: Paradoxně bylo dobře, že jsme rychle tekli 0:3

Hokej.cz

Zápas v Liberci byl zajímavý hned z několika pohledů. Ať už to byla první třetina, jež trvala přes hodinu, nebo plno strkanic a trestných minut. Tím nejdůležitějším byl ale obrat Východočechů, kteří i s nemalou dávkou štěstí zápas otočili z 0:3 na 4:3 po nájezdech. Mountfield tak absolvoval už sedmé prodloužení v řadě, čímž vyrovnal rekord Liberce z minulé sezony.

500 zápasů za Pardubice je hezké číslo, říká Kousal. Na jaký vzpomíná nejvíc?

Hokej.cz

Nedělní domácí utkání s Kladnem se mohlo pro Dynamo zhodnotit jako úspěšné z několika důvodů. Vítězství nad Kladnem, rozšíření Dynastie Dynamo o čtyři významné členy a ocenění Lukáše Radila za 200 gólů v pardubickém dresu a Roberta Kousala za 500 odehraných duelů za Dynamo. Právě Kousal oslavil svůj jubilejní zápas povedeným výkonem, když zaznamenal dvě asistence.